najwyższy czas na profesjonalne doradztwo prawne

Odszkodowania

Osoby poszkodowane w wypadkach często nie zdają sobie sprawy z tego, że nie otrzymują od firm ubezpieczeniowych pełnych informacji na temat tego, jakie przysługują im prawa. Agencje dążą zwykle do ugody, która jest zawierana na warunkach niekorzystnych dla poszkodowanego (poprzez zaniżanie kwoty odszkodowania) i uniemożliwia mu dalsze egzekwowanie swoich praw.

Aby mieć pewność, że otrzymana kwota jest maksymalną, jaką można uzyskać i jej wyliczenie nastąpiło w sposób prawidłowy, warto skorzystać z pomocy adwokata, który wie, z jakimi roszczeniami należy wystąpić. Prawnik pomoże przejść przez cały proces ubiegania się o rekompensatę i wywalczy w sądzie korzystny wynik procesu.

 

Oferta

Kancelaria adwokacka dra Piotra Sołhaja w Krakowie oferuje pomoc w dochodzeniu odszkodowań z tytułu odpowiedzialności cywilnej. Roszczenia te są wysuwane w stosunku do firm ubezpieczeniowych bądź innych podmiotów, na których ciąży obowiązek naprawienia wyrządzonej szkody.

Kancelaria zajmuje się pełną obsługą procesu uzyskiwania rekompensaty. Reprezentuje Klienta przed organami ubezpieczeniowymi a także przed sądami, pomaga również w rozstrzyganiu spraw spornych, w przypadku gdy zasądzona kwota okazała się za niska bądź nastąpiła odmowa jej wypłaty.

 

Pomoc dotyczy dochodzenia odszkodowania z tytułu:

  • szkód osobowych,
  • szkód majątkowych,
  • szkód komunikacyjnych,
  • wypadków losowych,
  • wypadków przy pracy,
  • wypadków w gospodarstwach rolnych,
  • śmierci bliskiej osoby.

i innych.

 

Wynagrodzenie

Kancelaria nie pobiera od Klienta opłat wstępnych a także opłat w trakcie prowadzenia sprawy. Odszkodowanie jest wyliczane procentowo, w zależności od uzyskanej kwoty a także od innych czynników, np. stopnia poniesionej szkody a także stopnia skomplikowania sprawy.

Kancelaria Adwokacka Dr Piotr Sołhaj

Kraków

31-540 Kraków
ul. Rzeźnicza 9 (na parterze)
tel.12/422-91-02, 784 427 922
e-mail: piotr.solhaj@adwokat.krakow.pl
Pn. i Śr. od 16 do 18

Wieliczka

32-020 Wieliczka

pl. Kościuszki 2 ("Różowa Kamienica")

tel.: 537 030 874

e-mail: piotr.solhaj@adwokat.krakow.pl

Wt. i Czw. od 16.00 do 18.00

Zaproponuj spotkanie