najwyższy czas na profesjonalne doradztwo prawne

Obsługa prawna firm

Jednym z głównych zadań, które realizuje Kancelaria Adwokacka dra Piotra Sołhaja jest obsługa prawna firm oraz doradztwo korporacyjne. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną niezależnie od etapu prowadzenia działalności gospodarczej. Doradzimy Państwu wybór optymalnej formy prawnej, planowanego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się między innymi przygotowaniem uchwał organów spółek, jak również sporządzamy i wydajemy opinie na temat umów, regulaminów czy statutów. Reprezentujemy wierzycieli, jak również wydajemy opinie prawne dotyczące różnego rodzaju transakcji handlowych. Nasi prawnicy uczestniczą również w negocjacjach, w których biorą udział Klienci, a także mogą pełnić rolę ich pełnomocników. Dodatkowo w zależności od wybranej formy współpracy zajmujemy się windykacją należności.

Nasze doświadczenie każe nam twierdzić, że w obecnych czasach kompleksowa obsługa prawna firm, prowadzona w sposób rzetelny i profesjonalny, może przynieść przedsiębiorstwom znaczące korzyści.

 

Nasza Kancelaria zapewnia Państwu maksymalne zaangażowanie oraz fachowość w trakcie realizowania usług na rzecz Klientów instytucjonalnych.

 

W zakresie świadczonych przez nas usług znajdują się:

  • wsparcie przy wyborze najlepszej formy prawnej zakładanej działalności gospodarczej,
  • tworzenie od podstaw podmiotów, które podlegają rejestracji w KRS,
  • rejestracja wszystkich zmian w KRS,
  • bieżąca obsługa spółek prawa handlowego,
  • udział w negocjacjach handlowych,
  • windykacja należności,
  • sporządzanie projektów dokumentów wewnętrznych firmy,
  • wsparcie przy uzyskiwaniu koncesji, zezwoleń i odpowiednich licencji, niezbędnych do prowadzenia konkretnej działalności,
  • przedstawicielstwo przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Stałą obsługę prawną firm realizujemy na podstawie umów. Mogą one być zawarte zarówno na czas nieokreślony, jak i określony. Świadczymy również pojedyncze usługi. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego i elektronicznego z kancelarią, jednak z doświadczenia wiemy, że najlepszym rozwiązaniem jest spotkanie w cztery oczy w naszej siedzibie w Krakowie lub w miejscu wskazanym przez Państwa, dzięki czemu możemy budować obustronne zaufanie.

Kancelaria Adwokacka Dr Piotr Sołhaj

Kraków

31-540 Kraków
ul. Rzeźnicza 9 (na parterze)
tel.12/422-91-02, 784 427 922
e-mail: piotr.solhaj@adwokat.krakow.pl
Pn. i Śr. od 16 do 18

Wieliczka

32-020 Wieliczka

pl. Kościuszki 2 ("Różowa Kamienica")

tel.: 537 030 874

e-mail: piotr.solhaj@adwokat.krakow.pl

Wt. i Czw. od 16.00 do 18.00

Zaproponuj spotkanie